KPW to profesjonalny, stacjonarny i mobilny serwis naczep oraz pojazdów (głównie samochodów ciężarowych). Obsługujemy klientów z Poznania i okolic, a w opcji z dojazdem działamy w całej Polsce i Europie. Każdy, kto z nami współpracuje, może liczyć na indywidualne podejście i pełne zaangażowanie zespołu doświadczonych mechaników.

Nasze usługi związane z serwisem pojazdów ciężarowych

Wykonujemy naprawy eksploatacyjne i przeglądy okresowe. Weryfikujemy ogólny stan pojazdu i diagnozujemy usterki. Wymieniamy m.in. łożyska, tarcze i klocki hamulcowe, a także wszystkie inne kluczowe podzespoły.

Dokładamy wszelkich starań, by zakres oferowanych przez nas usług odpowiadał wszystkim potrzebom klientów. Właśnie dlatego oprócz tego, że stacjonarnie naprawiamy pojazdy ciężarowe i naczepy, zajmujemy się także prowadzeniem mobilnego serwisu. To doskonałe rozwiązanie w momencie, gdy w trasie przydarzy Ci się niespodziewana usterka samochodu. Niezależnie od tego, jaki rodzaj awarii Cię spotka, zapewnimy fachową pomoc – na miejscu, szybko i w konkurencyjnej cenie.