Naprawy Bieżące

Nie jest żadną tajemnicą, że bezpieczeństwo na drogach zależy w głównej mierze od stanu technicznego naszego pojazdu. Właśnie dlatego tak istotne jest, aby zatroszczyć się o każdy, nawet najmniejszy detal wszelkich części i podzespołów. Tylko dzięki temu eksploatowany pojazd nie będzie stanowił zagrożenia dla nas oraz dla innych uczestników ruchu drogowego. Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się serwisem pojazdów ciężarowych i naczep. Swoje działania prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Doskonale wyposażony samochód serwisowy powoduje, że swoje prace jesteśmy w stanie wykonać nawet w bardzo trudnych warunkach.  

Profesjonalny serwis pojazdów ciężarowych

Zdarza się, że samochody ciężarowe w ciągu tygodnia przemierzają nawet kilka tysięcy kilometrów. Łatwo zauważyć, że przy takiej eksploatacji, ryzyko powstania jakiejkolwiek usterki jest bardzo wysokie. W ramach prowadzonych działań oferujemy profesjonalne naprawy eksploatacyjne. Na co dzień korzystamy z nowoczesnych urządzeń i narzędzi, które powodują, że prowadzone działania są wykonywane w bardzo sprawny oraz fachowy sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zajmujemy się nie tylko naprawami elementów, które uległy uszkodzeniu, ale oferujemy również naprawy bieżące. Zapewniamy wymianę tarcz i klocków hamulcowych, a także wymianę oleju. Przeprowadzamy również ogólny przegląd stanu technicznego pojazdu. W branży motoryzacyjnej posiadamy bardzo duże doświadczenie, co powoduje, że jesteśmy w stanie naprawić nie tylko ciągnik siodłowy, ale również jego naczepę. Dzięki temu każdy kierowca znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Mobilny serwis samochodów ciężarowych

Swoje działania wykonujemy nie tylko w warsztacie, ale także na drodze. Nasz pojazd serwisowy posiada niezbędny osprzęt, aby pomóc w wymianie koła lub też w przeprowadzeniu innych napraw. Działamy szybko i sprawnie, a to co nas wyróżnia to przede wszystkim zorientowanie na Klienta. Dzięki temu każda osoba będzie usatysfakcjonowana z przeprowadzonych usług.