Nie jest żadną tajemnicą, że odpowiednio działająca klimatyzacja w samochodzie to w dzisiejszych czasach podstawa komfortowej podróży. W instalację tę obecnie wyposażane są praktycznie wszystkie nowoczesne auta - zarówno te osobowe, jak i ciężarowe. Powoduje to, że możliwe jest właściwe zadbanie o komfort podróży nie tylko w samochodzie prywatnym, ale również służbowym. Aby jednak cała instalacja działała w sposób prawidłowy i nie stanowiła zagrożenia dla naszego zdrowia, konieczne jest jej regularne serwisowanie. Tylko dzięki temu klimatyzacja w aucie będzie mogła być eksploatowana przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia.

Profesjonalny serwis klimatyzacji

Nasza firma serwisem klimatyzacji samochodowej zajmuje się już od wielu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet tym niestandardowym realizacjom. Dzięki temu każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. W swojej pracy korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz przyrządów, co znacząco przyspiesza i usprawnia prowadzone czynności, a także zapewnia doskonałą jakość wykonanych działań.

Oferowane usługi przeprowadzamy zarówno stacjonarnie w warsztacie, jak i mobilnie z dojazdem do Klienta. Dzięki temu każda osoba będzie mogła skorzystać z najwłaściwszego rozwiązania dla siebie. Kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników powoduje, że wszelkie czynności są wykonywane w bardzo profesjonalny sposób.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się przeprowadzaniem serwisu klimatyzacji. W zakres naszych usług wchodzi przede wszystkim przegląd całej instalacji i poszczególnych jej elementów. Za pomocą odpowiedniego preparatu i specjalnych gogli sprawdzamy szczelność łączeń oraz stan kanałów. Szczególną uwagę przykładamy do weryfikacji, czy instalacja nie została zaatakowana przez korozję. Mogłaby ona w znaczący sposób zmniejszyć wydajność pracy klimatyzacji, a także zmniejszyć jakość powietrza w pojeździe. Oprócz tego oferujemy również napełnianie klimatyzacji specjalnym czynnikiem chłodzącym. Usługa ta jest konieczna do przeprowadzenia szczególnie w momencie wykrycia nieszczelności w układzie. Dzięki specjalnemu automatowi jesteśmy w stanie uzupełnić czynnik w klimatyzacji w czasie do maksymalnie 2 godzin.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Stare i mocno eksploatowane systemy klimatyzacji mogą być źródłem rozwoju różnego rodzaju bakterii lub nawet grzybów, dlatego tak istotne jest, aby w odpowiedni sposób zadbać o ten układ w samochodzie. W swojej pracy wykorzystujemy technikę ozonowania, która jest bardzo skuteczna w walce w mikroorganizmami, które podczas włączonej klimatyzacji mogłyby zaszkodzić naszemu zdrowiu. W czasie czyszczenia klimatyzacji używamy specjalnego generatora ozonu (ozonatora), którego zadaniem jest wpuszczenie do instalacji odpowiedniej dawki ozonu w stanie gazowym. Po rozpoczęciu całego procesu, urządzenie rozpoczyna proces dezynfekujący, który może zająć do kilkudziesięciu minut. Dzięki zastosowaniu generatora ozonu możliwe jest usunięcie drobnoustrojów, patogenów i wszelkiego rodzaju czynników alergicznych. Powoduje to, że wykonana usługa może mieć znaczący wpływ nie tylko na komfort, ale również (a może i przede wszystkim) na bezpieczeństwo podróży.

Ozonowanie jest w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Gaz ten, dzięki silnemu utlenieniu, ma działanie dezynfekujące, które nie tylko pomaga w pozbyciu się grzybów i drobnoustrojów, ale także zapewnia wnętrzu pojazdu świeży i przyjemny zapach. Po przeprowadzonej usłudze wystarczy przewietrzyć wnętrze auta i można udać się w podróż. Klimatyzacja może być więc używana niemal natychmiast po wykonanym ozonowaniu.

Odgrzybianie klimatyzacji


Podczas czyszczenia układów klimatyzacyjnych oraz w czasie odgrzybiania instalacji opieramy się nie tylko na ozonowaniu, ale również na stosowaniu profesjonalnych środków do przeprowadzania tego typu realizacji. Dzięki temu cały system jest właściwie zabezpieczony przez cały rok przed działaniem niesprzyjających warunków zewnętrznych, takich jak niskie i wysokie temperatury, a także wilgoć.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Serwis klimatyzacji powinien być przeprowadzany co roku na wiosnę. Dzięki temu możliwe będzie odpowiednie przygotowanie całej instalacji do intensywnego użytkowanie w czasie upalnego lata. Warto w tym aspekcie stawiać na usługi realizowane przez renomowane warsztaty motoryzacyjne. Da to pewność sprawnie przeprowadzonych czynności wykonanych z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Zajmujemy się nie tylko odgrzybianiem i ozonowaniem systemu klimatyzacji, ale oprócz tego oferujemy również kompleksową naprawę układu klimatyzacyjnego. Usługa ta jest konieczna do przeprowadzenia w momencie, gdy układ pracuje głośno lub gdy z różnych przyczyn uległ uszkodzeniu. Zajmujemy się diagnostyką problemu oraz kompleksową naprawą systemu klimatyzacji. Jesteśmy w stanie zamówić niezbędne części i wykonać ich montaż w samochodzie. Na co dzień korzystamy zarówno z podzespołów oryginalnych, jak i z ich tańszych zamienników. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej, co powoduje, że jesteśmy w stanie obsługiwać samochody różnych marek oraz auta w różnym stanie technicznym.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nie tylko pod względem jakości i skuteczności działania, ale również pod względem sprawności wykonywanych usług. Tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim korzystanie z najwyższej jakości urządzeń, a także możliwość dostosowania się nawet do tych niestandardowych oczekiwań naszych Klientów. Oprócz tego dogodne formy płatności sprawiają, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Nie czekaj i już teraz sprawdź, jak profesjonalne usługi motoryzacyjne przygotowaliśmy dla Ciebie!