Serwis mobilny pojazdów i naczep

Prowadzony przez nas mobilny serwis samochodów ciężarowych i TIR zapewni Ci fachową pomoc na drodze. Mamy atrakcyjny cennik, dzięki czemu każdy może skorzystać z naszych usług, gdy w trasie zaskoczy go awaria – zapraszamy do kontaktu!

Jak działa nasz serwis mobilny?

Niezależnie od rodzaju awarii, która spotka Cię w trasie, z pomocą naszego mobilnego serwisu TIR będziesz w stanie kontynuować podróż i dotrzeć do celu. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie, jeszcze przed rozpoczęciem naprawy samochodu ciężarowego, dlatego unikniesz niespodziewanych kosztów. Zespół naszych mechaników przyjeżdża na miejsce i wykonuje niezbędne naprawy. Zatrudniamy samych profesjonalistów z dużym doświadczeniem, dlatego każda usterka jest szybko diagnozowana, a następnie profesjonalnie usuwana. Podejmiemy się każdego wyzwania serwisowego, działając zarówno na terenie Poznania oraz okolic, jak i całej Polski, a nawet Europy. Jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji tak, abyś mógł kontynuować podróż, bez względu na to, z jakim problemami przyszło mierzyć Ci się po drodze – zapraszamy do kontaktu!

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się realizacją profesjonalnych usług związanych z mobilnym serwisem samochodów ciężarowych oraz naczep. Swoje działania prowadzimy nie tylko w Poznaniu i najbliższych okolicach, ale również na terenie całego kraju, a nawet na obszarze całej Europy. Awaria pojazdu może pojawić się przecież w dowolnym miejscu, w najmniej spodziewanym momencie. Jesteśmy po to, aby pomagać w każdej sytuacji oferując kompleksowe działanie w obszarze mechaniki pojazdowej.

Zawód kierowcy jest taką profesją, w której czas i terminowość dostaw odgrywają kluczową rolę. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby posiadać sprawdzonych partnerów, którzy zaoferują swoją pomoc w każdej sytuacji. Ze swojej strony oferujemy między innymi naprawy eksploatacyjne. Dbamy więc o serwisy okresowe pojazdu w taki sposób, aby dalsza podróż mogła być prowadzona w możliwie najbardziej bezpieczny sposób. Kontrolujemy stan klocków hamulcowych, a także sprawdzamy ciśnienie w kołach. Dodatkowo weryfikujemy ogólny stan pojazdu, który będzie miał kluczowe znaczenie dla powodzenia konkretnego transportu.

Zaufaj profesjonalistom w branży

W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości, jesteśmy w stanie zaoferować przeprowadzenie napraw bieżących. W swojej pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi, które są gwarancją szybkości i precyzji działania. Zajmujemy się chociażby wymianą klocków, tarcz i łożysk, a oprócz tego również innych podzespołów, które podczas jazdy ulegają zużyciu. Kompleksowość usług sprawia, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Ze swojej strony oferujemy również serwis mobilny pojazdów i naczep. Bez względu na to czy doszło do zablokowania koła czy też do usterki układu hamulcowego, jesteśmy w stanie dojechać do dowolnego miejsca w Europie i przeprowadzić naprawę pojazdu. Działamy szybko i skutecznie, co powoduje, że przestój spowodowany awarią wcale nie musi trwać aż tak długo, jak mogłoby się wydawać. W swojej kadrze posiadamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie sprostać nawet niestandardowym realizacjom. Swoje działania możemy wykonać nie tylko w odpowiednio przystosowanym warsztacie, ale również na poboczu. Nigdy bowiem nie wiadomo, gdzie zastanie nas awaria. Jesteśmy więc w stanie sprostać oczekiwaniom każdej osoby.

Serwis samochodowy - postaw na sprawdzone rozwiązania

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Na przestrzeni czasu zaufało nam już wiele podmiotów i osób prywatnych. Tym, czym wyróżniamy się na rynku jest przede wszystkim zorientowanie na Klienta oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Właśnie to powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób nie tylko pod względem szybkości, ale i precyzji działania.