Zawodowi kierowcy przemierzają w ciągu tygodnia nawet kilka tysięcy kilometrów. Nie jest żadną tajemnicą, że przy takim obciążeniu samochodu ciężarowego, coś w każdej chwili może się zepsuć. Na całe szczęście ze swojej strony oferujemy profesjonalny serwis mobilny. Swoje działania realizujemy nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami (między innymi w Austrii). Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować fachową pomoc wszystkim osobom, którym samochód odmówił posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie.

Ze swojej strony oferujemy prace, takie jak na przykład wymiana koła lub wymiana tarcz hamulcowych. Zajmujemy się także naprawą najczęściej zużywających się podzespołów zawieszenia. W swoim samochodzie serwisowym posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria, które powodują, że nie ma potrzeby korzystania ze stacjonarnych warsztatów, gdyż najpotrzebniejsze naprawy jesteśmy w stanie wykonać nawet na poboczu drogi.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.