Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług mobilnego serwisu pojazdów ciężarowych i ich naczep. Swoje prace wykonujemy zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju, na przykład w Belgii. Dysponujemy fachowym sprzętem i nowoczesnymi narzędziami, które powodują, że jesteśmy w stanie sobie poradzić z każdym wyzwaniem. W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim naprawy eksploatacyjne oraz pomoc w przypadku wystąpienia poważniejszych awarii, takich jak na przykład zablokowane koło czy uszkodzony klocek hamulcowy.

Posiadamy bogato wyposażony samochód serwisowy, dzięki któremu zapewniamy pomoc drogową nawet na poboczu, bez dostępu do profesjonalnego warsztatu samochodowego. Powoduje to, że jesteśmy w stanie zapewnić fachową pomoc dosłownie w każdym miejscu.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości, jak i skuteczności działania.