Zawodowi kierowcy samochodów ciężarowych przemierzają tygodniowo nawet kilka tysięcy kilometrów. Nie jest żadną tajemnicą, że przy takiej eksploatacji pojazdu bardzo łatwo o jakąkolwiek usterkę czy awarię. Właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzi nasz mobilny serwis pojazdów ciężarowych i ich naczep. Swoje działania prowadzimy nie tylko na terenie Polski, ale również poza granicami kraju, na przykład w Czechach. Dzięki serwisowi możliwe jest szybkie i sprawne pozbycie się usterki, która napotkała nas w najmniej spodziewanym momencie.

Posiadamy doskonale wyposażony samochód serwisowy, który przewozi wszystkie niezbędne narzędzia. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie napraw nawet na poboczu drogi, bez dostępu do warsztatu samochodowego. Ze swojej strony oferujemy między innymi wymianę klocków hamulcowych czy też wymianę koła. Oferujemy również szereg innych prac, które umożliwią dalszą bezpieczną podróż.

Nie czekaj i w razie problemów ze swoim autem, postaw na sprawdzonych mechaników, którzy są w stanie podołać każdemu wyzwaniu!