Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług związanych z mobilnym serwisem samochodów ciężarowych oraz naczep. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom osób bez względu na to, gdzie się znajdują, dlatego ze swojej strony oferujemy nie tylko pomoc drogową w kraju, ale również poza granicami Polski, na przykład we Francji. W swojej kadrze posiadamy bardzo doświadczonych pracowników, którzy są w stanie podołać każdemu wyzwaniu.

Dysponujemy znakomicie wyposażonym samochodem serwisowym oraz profesjonalnymi narzędziami. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić naprawę nawet w najbardziej dzikim i oddalonym od cywilizacji miejscu. Pomagamy w usterkach, takich jak na przykład zablokowane koło, przebita opona czy też uszkodzona tarcza hamulcowa. Najpilniejsze naprawy jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet na poboczu drogi.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Nasz serwis mobilny jest dostępny w każdej sytuacji, a doświadczeni mechanicy gotowi do pomocy nawet w najtrudniejszych warunkach.